Összefoglaló 2024. március 23., szombat

DVTK - PAFC 0-3 (0-2)

A Simple Női Liga 16. fordulójában a DVTK női labdarúgó csapata hazai környezetben fogadta a Puskás Akadémia gárdáját.

Simple Női Liga NB I. 16. forduló

Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia FC 0-3 (0-2)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 100néző. Játékvezető: Dr. Hegyi Eszter (Jakab Bianka, Dobos Kitti)
DVTK: Ádám A. - Somogyi, Geréd, Komlós - Nagy L., Madarász, Oláh A., Sain, Boros K. - Smajic, Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor
PAFC: Dannback - Palakovics, Harmat, Pécsi, Szemán-Tóth, Tamók, Surautsava, Sinka, Helmeczi, Nagy Li., Tuza. Vezetőedző:  Halászi kinga

Csere: Madarász helyett Mikó a 40., Palakovics helyett Staier a 40., Smajic helyett Nagy P. az 58., Pécsi helyett Mayer a 67., Tamók helyett Szarvas a 67., Surautsava helyett Zán-Fábián a 67., Sinka helyett Grönberg a 89. percben.
Sárga lap: Tuza a 85. percben.
Gólszerző: Tamók (0-1) a 12., Surautsava (0-2) a 42., Zán-Fábián (0-3) a 81. percben.

Bém Gábor: - Az első félidőben sajnos nagyon sok párharcot elvesztettünk a középpályán és ebből tudott építkezni az ellenfelünk. A kapott gól után próbáltuk még feljebb tolni a védekezésünket, amiből voltak helyzeteink, de nem tudtuk gólra váltani azokat. A második félidő első felében többet birtokoltuk a labdát, de ekkor sem voltunk elég hatékonyak támadásban. A mai mérkőzésen hiányzott a határozottság a támadó játékunkból!