Csere: Szekszárdi Tamás - Dvorschák Gábor
Befejezés
90'+2

Történet

90' +2
Véget ért a mérkőzés, KBSC - DVTK 1-1 (1-0) Véget ért a mérkőzés, KBSC - DVTK 1-1 (1-0)
90' +2
Lukács szöglete után a hosszú oldalon Holdampf kapásból a keresztléc fölé bombázott
90' +1
Bényei beadásába Lukács pörgetett bele, Megyeri nagy bravúrral védett
90' +1
Lukács passza után Szőke készítette le lövésre a labdát, Vajda bombájába belelépett egy védő
90'
Diósgyőri szabadrúgás balról, az oldalvonal mellől. Lukács beadását Megyeri húzta le
88'
Farkas beadását húzta le Megyeri
83'
Diósgyőri szöglet balról, Lukács beadását a védők fejelték ki, de sikerült egyből visszaszerezni, Lukács újabb lapos beadását Megyeri egy gyors vetődéssel fogta a kapu torkába berobbanó Sztamári és Szűcs elől
81'
Lukács húzta meg a bal oldalon, centerezésére a hosszún Farkas érkezett, de elpöckölték előle a labdát. Támadásban maradt a DVTK, és még ebben a percben Jurek lőtte erősen balról a kapu elé a labdát, amit a védők és a kapus közösen tisztáztak