Befejezés
120'

Történet

120'
Véget ért a mérkőzés, Békéscsaba - DVTK 1-4 Véget ért a mérkőzés, Békéscsaba - DVTK 1-4
107'
Oláh Bálinttal szemben szabálytalankodtak a 16-oson belül, a jogosan megítélt tizenegyest Makrai Gábor lőtte félmagasan a kapu közepébe. 1-4  Oláh Bálinttal szemben szabálytalankodtak a 16-oson belül, a jogosan megítélt tizenegyest Makrai Gábor lőtte félmagasan a kapu közepébe. 1-4
104'
Egy 16 méterről leadott hazai lövést Borsos Vilmos tornázott a kapu fölé.
101'
A Békéscsaba 16-osának környékén folyik a játék percek óta. A DVTK egymás után végzi el a szabadrúgásokat és a bedobásokat.
90'
Ivószünet következik.
87'
Orosz Donát sérülés miatt nem tudja folytatni a játékot, így a DVTK a hátralévő bő félórában emberhátrányban játszik.
83'
Egy csabai kontra végén Gránicz életerős 7 méterről leadott lövését védte nagy bravúrral Borsos Vilmos.
71'
Az előző támadást szöglet követte, amit Németh Márió végzett el, Dejan Karan pedig nyolc méterről, a jobb oldali kapufát is érintve fejjel juttatta a labdát a kapuba. 1-3 Az előző támadást szöglet követte, amit Németh Márió végzett el, Dejan Karan pedig nyolc méterről, a jobb oldali kapufát is érintve fejjel juttatta a labdát a kapuba. 1-3
71'
Szép diósgyőri kontra. Könyves, Kispál, Makrai volt a labda útja, utóbbi lövését a csabai kapus bravúrral védte.